SDH Zhoř u Tábora

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH SBORU DOBROVOLNÝCH HASIČŮ ZE ZHOŘE U TÁBORA

Homepage

21.6.2008 Chrbonín

THL v Chrboníně

3 kolo THL se konalo v Chrboníně,někteří z nás dorazili už kolem 11h, protože jsem jeli rovnou z Tučap, kde jsme přespávali po páteční diskotéce, teda jestli se tomu co jsme tam vyváděli dá říkat spaní i když někteří z nás nespali vůbec.V Chrboníně jsme byli samozřejmě jako první, v klidu jsem si dali jidlo, a našli místečko na slunění. Okolo 12:30 se začali sjíždět všechno družstva a ihned po nástupu se mohlo začít běhat. Jako první šli na řadu chlapi, pan Čihák u terčů byl nekompromisní a zvedali se i červené praporky. Útok našich kluků (loňských vítězů:-) byl perfektně rozběhnut, ale převalila se mašina a bohužel N. Pěkný útok předvedli kluci z Tučap 20:57s znamenal 3.místo. Perfektní výkon kluků z Chotěmic jen škoda toho 2 vteřinového prostřiku (LP 17.86) a výsledný čas 19:30s stačil na 2 místo. Ždár jako jeden z favoritů soutěže vyhráli s časem 19:27.

Po té se trať zkrátila o 20m a šly na řadu ženy jako první svůj pokus předvedli domácí 23:38s a 3 místo. Náš pokus s výslednym časem 21:67s(myslim) nás vynesl na druhé místo. Na prvním místě se umístili hvězdy z Chotěmic s časem 20:28s :-)

Pro nejlepších 7 mužských týmů se pořádalo finále. Vyhráli Chotěmice s časem 15:75 a 2 setinky za nimi se umístil na 2. místě Žďár.

Soutěž pokračovala ukázkou dětí a Chrbonínští chlapi předvedli ukázku s jejich MÁŇOU. Ještě probíhala soutěž v přetahování lana o sele.

Pěkně připravená soutěž i hezký ceny, ale docela se to vleklo, což nás moc nebavilo po pátku:-)

                                                                               Katarína

Žádné komentáře